ZABEZPEČOVACÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY
zabezpecovaci a kamerove systemy obr. 1 zabezpecovaci a kamerove systemy obr. 1 zabezpecovaci a kamerove systemy obr. 1 zabezpecovaci a kamerove systemy obr. 1 zabezpecovaci a kamerove systemy obr. 1 zabezpecovaci a kamerove systemy obr. 1 zabezpecovaci a kamerove systemy obr. 1 zabezpecovaci a kamerove systemy obr. 1

Servis zabezpečovacích a kamerových systémů

Naše společnost se zaměřuje na dodávku a montáž zabezpečovacích i kamerových systémů a provádíme kompletní činnost v oblasti těchto služeb. Jelikož chceme splnit všechny požadavky, které povedou k naprosté spokojenosti zákazníka, poskytujeme v rámci našich služeb také servis. Kromě montáže u všech námi dodávaných zařízení provedeme bezplatný servis, který slouží k základnímu nastavení a následnému správnému fungování nainstalovaného zařízení. V rámci instalace elektronického zabezpečovacího systému, elektronického požárního systému a kamerového systému vám bude poskytnut servis související s nastavením těchto zařízení a uvedením do provozu. Pokud si od naší společnosti necháte dodat a namontovat docházkový a přístupový systém, pobočkovou telefonní ústřednu či domácí telefon, je patřičný servis také součástí našich služeb.

Náležitý servis provádíme dále u vjezdového systému nebo datových sítí. Ke všem zařízením od naší společnosti nabízíme rovněž pozáruční servis, který je stejně kvalitní a profesionální jako servis klasický. Výhodou pozáručního servisu od naší společnosti je seznámení s konkrétním zařízením a danou problematikou. Jestli bude se zařízením od nás nějaký problém nebo bude potřeba změnit a jinak upravit nastavení konkrétního zařízení, máte zajištěnou rychlou nápravu stavu. Díky tomu, že vám bude servis a pozáruční servis provádět stejná firma, která vám samotné zařízení dodala a namontovala, bude zaručeno správné nastavení a vyřešení každého problému bude mnohem jednodušší.