ZABEZPEČOVACÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY
zabezpecovaci a kamerove systemy obr. 1 zabezpecovaci a kamerove systemy obr. 1 zabezpecovaci a kamerove systemy obr. 1 zabezpecovaci a kamerove systemy obr. 1 zabezpecovaci a kamerove systemy obr. 1 zabezpecovaci a kamerove systemy obr. 1 zabezpecovaci a kamerove systemy obr. 1 zabezpecovaci a kamerove systemy obr. 1

Elektronické zabezpečovací, obchůzkové a kamerové systémy

Elektronický zabezpečovací systém (EZS) – elektronické zabezpečovací systémy

Elektronický zabezpečovací systém neboli EZS slouží k ochraně vašeho bytu, domu nebo jiných prostor a zvyšuje váš pocit bezpečí. EZS působí zejména v okamžiku, kdy byl váš majetek nějakým způsobem napaden nebo narušen a umožňuje snížení rizika i následných škod, jelikož bude informace o nedovoleném vstupu okamžitě odeslána na pult centrální ochrany (PCO). Pomocí tohoto systému můžete ochránit nejen obytné prostory, ale také kanceláře, sklady, sklepy, obchody a další prostory vyžadující patřičné zabezpečení. V dnešní době je velice potřebná kvalitní ochrana nejen majetku, ale hlavně všech členů rodiny. Proto vám naše společnost nabízí instalaci elektronického zabezpečovacího systému, který upozorní na kterýkoliv nežádoucí pohyb ve vámi vybraném objektu či prostoru.

Hlavním účelem EZS je zamezit nebo znesnadnit vstup do chráněného prostoru případným zlodějům nebo jiným narušitelům. EZS vás proto upozorní, pokud by někdo tento střežený prostor neoprávněně narušil. Zabezpečovací systém může být nastaven takovým způsobem, aby v případě ohrožení informoval nejen pult centrální ochrany, ale také vás a okolí v bezprostřední blízkosti. Na pultu centrální ochrany bude nepřetržitá služba, která zajistí zpravidla odeslání upozorňující SMS na nežádoucí stavy a ohlášení události policii. EZS od naší společnosti má jednoduché ovládání, které usnadní manipulaci.

Z návrhu EZS máte na výběr ze dvou možností, z nichž první možnost je samostatný systém EZS, který bude úplně nezávislý s možností připojení na pult centrální ochrany a druhá možnost je vytvoření jednotného multifunkčního návrhu se zajištěním docházkového systému. Jelikož jsme společnost, která se na dodávku a montáž EZS specializuje a má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti, zaručujeme vám, že váš ochranný systém bude namontován co nejvíce efektivním způsobem s ohledem na konkrétní podmínky, aby celý systém řádně fungoval. Proto se nemusíte obávat, že by se alarm spouštěl zbytečně a příliš často. Díky správnému nastavení signalizace od naší společnosti se bude váš elektronický zabezpečovací systém spouštět přesně tak jak má.

Kamerový systém (CCTV)

Hlavním účelem kamerového systému je střežení vnitřních nebo venkovních prostor před nežádoucími vlivy z okolí pomocí vytvářeného záznamu, který se následně ukládá na záznamové zařízení. Tento videozáznam vám zaručí nepřetržité snímání vámi určených prostor a zvýší tím pocit ochrany a jistoty. Monitorování prostřednictvím kamerového systému využijete pro zabezpečení vašeho bytu, domu a zahrady, garáže, sklepů, ale i skladů, průmyslových prostor nebo parkovišť. Kamerový systém může sloužit jako samostatný systém ochrany nebo může fungovat jako podpora klasického elektronického zabezpečovacího systému. Kamerový systém neboli CCTV se stal tradiční ochranou pro prostory s komerčním využitím, kde tvoří základní zabezpečení proti vniknutí nežádoucích osob.

V současné době se však kamerový systém stává stále oblíbenější variantou i pro soukromé účely. Naše společnost přizpůsobí kamerový systém podle konkrétního účelu a využití. Pro komerční prostory jakými jsou například kanceláře, parkoviště, obchodní centra a jiné obchody nabízíme rozsáhlejší kamerový systém s mnoha nainstalovanými kamerami. Pro byty, rodinné domy a jiné soukromé prostory nainstalujeme kamerový systém méně náročný, aby vyhovoval danému prostředí a splňoval optimální a efektivní ochranu. Pokud si chcete pořídit kamerový systém, doporučujeme vám vybrat si k instalaci naší společnost a dát přednost kvalitě před levnějším produktem. Náš kamerový systém vám zajistí kvalitní zobrazení i jednoduchost celého ovládání. Pomocí kamerového systému budete moci sledovat události v aktuálním čase nebo ze záznamu.

Výhodou kamerového systému je možnost hlídání prostor před vaším domem, na zahradě i kolem vašeho pozemku a díky tomu můžete sledovat chování podezřelých osob ještě před tím než by mohlo dojít k napadení například ve formě vloupání. Další výhodou CCTV je napojení na pult centrální ochrany (PCO), kde může hlídací služba prostřednictvím kamery nepřetržitě sledovat hlídaný prostor. Pokud je navíc CCTV napojen na elektronický zabezpečovací systém, může služba na PCO zkontrolovat konkrétní prostor a zjistit příčinu alarmu. Díky kamerovému systému bude v případě narušení lokalizováno konkrétní místo s možností identifikace pachatele.

Systém kontroly vstupu (ACS)

Systém kontroly vstupu (ACS) je systém sloužící k identifikaci osob na vámi vyžadovaném místě a navíc nabízí řadu výhod spočívající například v kontrole vstupů do konkrétních místností, areálů a dalších. Kontrola vstupů do místnosti se uplatní všude tam, kde je potřeba zajistit vstup pouze vymezenému okruhu osob. Proto se tento systém nejčastěji využívá ve firmách a ostatních komerčních objektech, kde jsou všichni zaměstnanci prostřednictvím ACS kontrolováni a vstup nevyžádaných osob je díky tomu zamezen. ACS může také sloužit ke kontrole obchůzkové hlídací služby nebo k evidenci docházky zaměstnanců. Výsledkem instalované ACS je nepřetržitý přehled nad vstupem jednotlivých osob i s časovými údaji o těchto vstupech a dále informovanost o pokusech vstupů neoprávněných osob nebo jiných nestandardních událostech, které se na chráněném místě vyskytly. Systém archivuje všechny události, a proto můžete bez problémů provádět kontrolu i zpětně. Naše společnost nabízí dodání a montáž systému kontroly vstupu a díky dlouholetým zkušenostem v oblasti zabezpečení vám zaručujeme kvalitní ochrany vašich prostor.

Jelikož ACS dovolí vstupy pouze osobám s oprávněním, je chráněn váš majetek se všemi důležitými daty a spisy, které je pro správné fungování vaší firmy důležité zabezpečit patřičným způsobem. Náš systém kontroly vstupu umožňuje v případě potřeby rychlou změnu přístupových práv osob, která je výhodná při příchodu nového zaměstnance nebo odchodu zaměstnance z firmy. Evidenci docházky zaměstnanců pomocí ACS využijete ve všech firmách, ve kterých jste se někdy setkali s problémem evidence a následném vyhodnocení pracovní doby. Díky ACS všechny tyto problémy odpadají a vy máte možnost zajistit si nepřetržitou informovanost o pracovních dobách všech zaměstnanců. Jedním z dalších způsobů jak využít ACS je evidence návštěv, která ji pomocí speciálních karet pro návštěvu umožňujících vstupy do potřebných prostor pomůže identifikovat a zároveň evidovat. Navíc bude evidován přesný čas návštěvy a odpadnou problémy se zapisováním návštěv do náležitého seznamu. Systém kontroly vstupu přináší mnoho výhod a naše společnost vám ráda dodá a namontuje ACS podle vašeho přání.

Obchůzkový systém (OS)

Systém obchůzkové kontroly neboli K.O.S. je elektronický systém, který zajišťuje a shromažďuje nejdůležitější obchůzkové údaje. Pokud nechcete mít nadále problémy se zajišťováním a hlídáním zaměstnanců při výkonu civilní bezpečnostní služby, neváhejte si nechat od naší společnosti nainstalovat obchůzkový systém. Kromě evidence a kontroly vám systém obchůzkové kontroly také zvýší celkovou kvalitu práce zaměstnanců. K.O.S. pracuje naprosto spolehlivě a stane se dokonalou náhradou za docházkové hodiny i knihu obchůzek. Proto je možné obchůzkový systém využít nejen pro pracovníky fyzické ostrahy, ale také kterékoliv jiné činnosti vyžadující evidenci činnosti ve stanovených časových intervalech. Fungování celého systému je velice jednoduché, a proto nadmíru efektivní. Zaměstnanec provádějící obchůzku pravidelně přikládá snímače k identifikačnímu čipu a tím shromažďuje údaje o kontrolních místech, které navštívil. Proto máte jistotu, že si váš zaměstnanec při obchůzce nezkrátí stanovenou trasu a všechny obchůzky bude provádět ve stanovených intervalech.

Identifikační čipy budou zaměstnanci naší společnosti rozmístěny po objektu tak, aby výsledná kontrola prováděné obchůzky dosáhla co největší možné efektivity. Společně s přiložením snímače se ukládá i čas a datum každého načtení údajů. Všechny údaje budou následně přeneseny do počítače, který bude obsahovat program hodnotící správnost všech obchůzek podle zadaného harmonogramu obchůzek. Program automaticky vyhodnotí nejen správnost, ale i četnost a správné pořadí zadaných úkonů. Všechny údaje jsou kvalitně zabezpečeny zejména proti poškození, změnám nebo ztrátě již zaznamenaných informací. Údržba a obsluha obchůzkového systému je velice snadná. Montáž K.O.S. provedená naší společností bude rychlá a jednoduchá, jelikož systém nepotřebuje kabeláž ani vnější napájení. Mezi hlavní výhody systému obchůzkové kontroly patří flexibilita nastavení obchůzek a přesných tras, které budou nastaveny přesně podle vašich požadavků a umožní díky tomu dokonalé fungování celého systému. Všechny komponenty systému obchůzkové kontroly jsou odolné proti poškození nebo opotřebení a tím je zaručena dlouhodobá trvanlivost. Hlavním cílem naší společnosti je spokojenost zákazníka s dodaným a namontovaným obchůzkovým systémem.